História

O tom, že je možné úspešne spojiť víno a šport svedčí aj vznik našej spoločnosti. Na začiatku bola záľuba dvoch úspešných ľudí v tenise, ktorých priateľstvo a spoločná vášeň vyústili v spoluprácu.

S rastúcim záujmom spoločnosti o zahraničné vína bolo jednoduché predstaviť si spoločnosť zaoberajúcu sa dovozom týchto kvalitných fľaškových vín a tak v roku 2012 vzniklo Sunwines s.r.o.

Aj keď sme relatívne mladá firma, spolupracujeme s mnohými, dnes už stálymi klientmi z rôznych oblastí, ktorí si našli obľubu v našich vínach a doplnkových produktoch.

 

logo sunwines

Súčasnosť

Prevažnú časť ponuky vín tvoria certifikované produkty z Južnej Ameriky, ktorých sme výhradným dovozcom pre Slovenskú republiku. Nájdete u nás tiež vína z Talianska, Španielska či Nemecka. Samozrejmosťou sú vína od slovenských a moravských výrobcov.

Okrem vín ponúkame aj rôzne druhy olív, mandlí, marmelád, orieškových masiel a podobne, ktoré sú výbornou pochúťkou k mnohým vínam. Ak máte radi ovocie, odporúčame vám aj kvalitné, mrazom sušené ovocie, vhodné do jogurtov, dezertov, nápojov, alebo len tak. Podľa vašich požiadaviek pripravíme darčekové sety, poukazy či darčekové sety s reklamnou etiketou.

Naša spoločnosť sa orientuje predovšetkým na hotely, reštaurácie, firemných klientov a reklamné agentúry. Sme však hrdí, že naše služby vyhľadáva aj privátna klientela, ktorej už niekoľko rokov ponúkame kvalitné produkty a služby.

Okrem ponuky vín organizujeme riadené aj neriadené degustácie, spoločenské stretnutia, posedenia a oslavy. Podujatia vieme zrealizovať v našich priestoroch alebo priamo u vás.

Našou snahou je ponúkať vysoko kvalitný sortiment a byť flexibilní v distribúcii produktov k našim klientom. Neustále rozširujeme naše portfólió, aby sme boli zaujímaví aj pre nových, aj stálych zákazníkov. Chceme byť miestom, kam sa budete s obľubou vracať.

Robert Šuník

Majiteľ spoločnosti, ktorý v minulosti pôsobil v oblasti plynárenstva, energetiky a regulačnej techniky. Záľuba v športe ho neskôr priviedla k realizácii a prevádzkovaniu relaxačno – športového zariadenia s ubytovaním, wellnes a reštauráciou.

Jeho úlohou v Sunwines je strategický rozvoj firmy, získavanie nových zákazníkov, upevňovanie vzťahov so súčasnou klientelou a organizovanie spoločenských akcií a degustácií.

Naše vína nájdete v:

Hotel Tenis

Neresnická cesta 13
96001 Zvolen
Tel.: 045 455 322 373

http://www.hoteltenis.sk

 

Meridiana Bojnice

Reštaurácia Meridiana
Prievidzská cesta 55 97201 Bojnice
Tel.: 046 542 33 99
www.meridianabojnice.sk 

 

Po-Štv: 07-22 hod.
Pia: 07-24 hod.
So: 11-24 hod.
Ne: 11-21 hod.

 

V reštaurácií Meridiana si môžete dať víno od Sunwines k jedlu, či si ho kúpiť so sebou domov.

Vinotéka Iršai

Vinotéka Iršai
Sásovská cesta 59 97401
Banská Bystrica
Tel.: 0917 681 208
www.vinotekairsai.sk

 

Po-Pia: 10-19 hod.
So: 09-18 hod.

CHCETE S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Chcete sprostredkovať obchod s Chile či získať dôležité kontakty? Kontaktujte nás pre dohodnutie schôdzky a možnej spolupráce.

Spolupráca - Broker

Róbert Šuník
+421 905 327 283
sunik@sunwines.sk